Zaślubiny to szczególny dzień w życiu dwójki zakochanych w sobie osób. My staramy się wyjątkowo go uwiecznić dla Państwa.  Dokładamy wszelkich starań, abyście wracali z sentymentem do tych szczególnych chwil patrząc na fotografie.

Pracujemy głównie na terenie Śląska, ale chętnie podejmujemy się pracy w innych województwach.  A to wszystko dla Waszego zadowolenia i satysfakcji. Fotografia to nasza pasja; wieloletnie doświadczenie pozwoliło udoskonalić warsztat pracy i dzięki temu mamy szansę cały czas się rozwijać, a przy tym być z Wami w tych wyjątkowych chwilach.

Będzie dla nas zaszczytem uwiecznić Wasz najważniejszy dzień w życiu.

Chcąc mieć pewność o jak najlepszą jakość materiału, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie Nikon, Canon oraz Sony.

Krótko o nas

Dawid – “fotograf kompletny” – tak mnie nazwano dawno temu na jednym z wesel. Dlaczego? Nie wiem. Może dlatego, że do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i w pełni oddany. Skupiam się na emocjach panujących wokół mnie, co pozwala na wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia. Dokładam wszelkich starań, aby każda chwila była doskonale uchwycona.

Grzegorz – wideofilmowaniem i fotografią interesuje się przeszło 20 lat. Na początku była to pasja, która z czasem przerodziła się w sposób na życie. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, starając się uchwycić cudowną chwilę jaką jest dla pary młodej dzień zaślubin.

Adrian – fotoreporter z wykształcenia i fanatyk Canona. Człowiek na odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. “Gwałciciel” szerokich kątów. Dzięki temu nic nie umyka jego uwadze. Wiecznie przyczajony, czekający na idealną chwilę do zrobienia zdjęcia.

Łukasz – nowy filmowiec w naszej ekipie. Jego “konikiem” są lustrzanki i dron. Twórczy, kreatywny i w pełni poświęcony każdemu zleceniu. Jeśli chcecie mieć nowoczesny i niebanalny film jego autorstwa, to dajcie mu wolną rękę i niech działa po swojemu. Z pewnością będziecie zadowoleni.

 

“Odkryłem, że choć aparat fotograficzny nie może wyrazić swej duszy, to może to zrobić fotografujący!” ~ Ansel Adams