Zaślubiny to szczególny dzień w życiu dwójki zakochanych w sobie osób. My staramy się wyjątkowo go uwiecznić dla Państwa.  Dokładamy wszelkich starań, abyście wracali z sentymentem do tych szczególnych chwil patrząc na fotografie.

Pracujemy głównie na terenie Śląska, ale chętnie podejmujemy się pracy w innych województwach.  A to wszystko dla Waszego zadowolenia i satysfakcji. Fotografia to nasza pasja; wieloletnie doświadczenie pozwoliło udoskonalić warsztat pracy i dzięki temu mamy szansę cały czas się rozwijać, a przy tym być z Wami w tych wyjątkowych chwilach.

Będzie dla nas zaszczytem uwiecznić Wasz najważniejszy dzień w życiu.

Chcąc mieć pewność o jak najlepszą jakość materiału, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie Nikon, Canon oraz Sony.

Nasza ekipa:

Dawid – “fotograf kompletny” – tak mnie nazwano dawno temu na jednym z wesel. Dlaczego? Nie wiem. Może dlatego, że do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i w pełni oddany. Skupiam się na emocjach panujących wokół mnie, co pozwala na wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia. Dokładam wszelkich starań, aby każda chwila była doskonale uchwycona.

Grzegorz – kamerzysta, fotograf i właściciel firmy w jednej osobie. Wideofilmowaniem i fotografią interesuje się przeszło 20 lat. Na początku była to pasja, która z czasem przerodziła się w sposób na życie. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, starając się uchwycić cudowną chwilę jaką jest dla pary młodej dzień zaślubin.

Adrian – fotoreporter z wykształcenia i fanatyk Canona. Człowiek na odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. “Gwałciciel” szerokich kątów. Dzięki temu nic nie umyka jego uwadze. Wiecznie przyczajony, czekający na idealną chwilę do zrobienia zdjęcia.

 

 

“Odkryłem, że choć aparat fotograficzny nie może wyrazić swej duszy, to może to zrobić fotografujący!” ~ Ansel Adams